Rodzaje typów bukmacherskich to szeroka kategoria możliwości, jakie mamy do naszego wyboru. Perspektywa jest spora, albowiem typy bukmacherskie mają dać nam praktycznie każdy wariant, który moglibyśmy chcieć obstawić.

Zaczynając od najsławniejszych typów internetowych, warto jest wyróżnić typowanie na danego zwycięzcę meczu. Jest to najbardziej standardowa metoda, która dziś oblega wszystkich bukmacherów, na całym świecie. Oprócz tego, mamy do dyspozycji takie zakłady, jak zakłady kartkowe – oznaczają one, iż możemy obstawiać na przykład kto w danym spotkaniu dostanie kartkę, lub ilość kartek która zostanie przyznana.

Betting_on_draw_tips-200x200

Jeśli jesteśmy pewni jakiegoś zawodnika, możemy również obstawić, iż właśnie on nie dostanie żadnej kartki podczas danego spotkania. Znanymi i chętnie wybieranymi zakładami, są również zakłady bramkowe. Ten system działa analogicznie do systemu kartkowego, dzięki czemu osoba wybierająca ilości bramek, lub strzelce, będzie mogła przybliżyć się jeszcze bardziej do wygrania pieniędzy.